Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Kaliskach

edycja 2008

Pierwsza edycja projektu realizowana była od sierpnia do grudnia 2008 roku. W tym czasie przeprowadzone zostały m.in.: warsztaty z pedagogiem, warsztaty z psychologiem, warsztaty z doradcami zawodowymi, terapie i konsultacje w przychodni leczenia uzależnień oraz kursy zawodowe.

 

edycja 2009

Druga edycja przeprowadzona była w okresie od lipca do grudnia 2009 roku . W tym okresie, z następną dwudziestoosobową grupą Pań kontynuowane były zadania z poprzedniego roku, jednak dodatkowo wprowadzono kurs komputerowy i działania o charakterze środowiskowym- wycieczkę do Szymbarka oraz rodzinny wyjazd na basen do Sopotu.

 

edycja 2010

W trzeciej edycji projektu realizowanego od 1 stycznia do 31 grudnia 2010 roku bierze udział kolejne 20 Pań z terenu gminy Kaliska. Panie uczestniczą w warsztatach psychologicznych, warsztatach pedagogicznych, warsztatach z doradcami zawodowymi, a także w kursie komputerowym, obsługi kas fiskalnych, kursie ogrodnictwa i kursie dekorowania sal na imprezy okolicznościowe. Zaplanowaliśmy też działania o charakterze środowiskowym- wyjazd uczestniczek z rodziną do kina oraz wycieczkę integracyjną w połączeniu z edukacją - do Malborka lub Szymbarka. Wzorem lat ubiegłych zapewnimy uczestniczkom dowozy na zajęcia, poczęstunek i opiekę na dziećmi.

 

edycja 2011

W czwartej edycji projektu realizowanego od 1 stycznia do 31 grudnia 2011 roku brało udział kolejne 20 Pań z terenu gminy Kaliska. Panie uczestniczyły w warsztatach psychologicznych, warsztatach pedagogicznych, warsztatach z doradcami zawodowymi, a także w kursie komputerowym, obsługi kas fiskalnych, kursie opieki nad osobą starszą, chorą i niepełnosprawną oraz w kursie na organizatora imprez okolicznościowych z elementami małej przedsiębiorczości. Wszystkie uczestniczki razem ze swoimi rodzinami były w kinie na familijnym filmie emitowanym w 3D, a także w Szymbarku, gdzie oglądali dom do góry nogami, najdłuższą deskę świata, dom Sybiraka. Wzorem lat ubiegłych zapewniliśmy uczestniczkom dowozy na zajęcia, poczęstunek i opiekę na dziećmi.

bip

epuap

KRONIKA GOPS

kronika GOPS

WIARA W SUKCES

logo projektu Wiara w sukces

WSPANIAŁA RODZINKA

logo wspaniala rodzinka

KARTA DUŻEJ RODZINY

logo karta dużej rodziny

Banki Żywności

------------------------
Bank Żywności w Tczewie